Alates 2015. aastast on Yokohama Inglismaa jalgpalliliigasse Premier League kuuluva Chelsea klubi peasponsor. Mõlemad organisatsioonid loodi juba algselt mõttega muuta need oma valdkonna liidriteks ning see kavatsus tehti hiljem ka teoks. Yokohama ja Chelsea FC on asutatud peaaegu samal ajal, vastavalt 1907. ja 1905. aastal.

MEISTER

Chelsea on kuuekordne Inglismaa meister. Esimest korda sai klubi selle tiitli 1955. ning seni viimast korda 2017. aastal. Klubi on seitse korda saanud oma koduriigi kõige prestiižikama, Inglismaa Jalgpalliliidu karika. Samuti on klubi võitnud viiel korral liiga karika ja neljal korral karikavõitjate karika (FA Community Shield).

UEFA VÕIT

2012. aastal sai Chelsea esimest korda oma ajaloos Euroopa kõige hinnatuma klubitrofee – Euroopa meistrivõistluste karika, võites UEFA meistrite liiga. Aasta hiljem võitis Chelsea UEFA Euroopa liiga ning võis nii oma trofeede hulka lisada Euroopa rahvusvahelise klubide auhinna.

8. VÄÄRTUSLIK JALGPALLIKLUBI

Chelsea FC on 428 miljoni euroga maailma väärtuselt kaheksas jalgpalliklubi. See võimaldas 2018. aastal saada juba niigi tähtedest koosnevasse meeskonda ka Bakayoko, Morata ja Barkley. Alates 2003. on klubi omanik Roman Abramovitš.

SUUREJOONELINE STAADION

Chelsia staadionil on 103 x 67 meetri suurune väljak ja tribüünidel enam kui 41 000 kohta pealtvaatajatele. Klubi osaleb ka ühiskondlikus tegevuses, näiteks võitluses mitmesugust liiki diskrimineerimise ja jalgpallihuligaanidega.