Yokohama toodab kvaliteetseid premium-klassi rehve igat liiki sõiduautodele, mikrobussidele, veoautodele ja põllumajandustehnikale. Firma toodab rehve ka mitmesugustele tööstuslikele sõidukitele ja professionaalse motospordi tarbeks.

YOKOHAMA PERE

Yokohama tarnib rehve paljudele maailma autotootjatele. Need on ka premium-klassi autode standardvarustuses, mis näitab rehvide kõrget kvaliteeti ja autotööstuse professionaalset hinnangut neile.

ADVAN

Loodud autospordi jaoks, väljaspool trassi kasutatakse selle sarja rehve aga peamiselt võimsatel sport- ja luksusklassi autodel.

AVID

Rehvid laiale sõitjate spektrile ja kõige erinevamateks igapäevasteks vajadusteks. Avid paistab silma energiatõhususe, madala mürataseme ja hea toimivusega ka suurel kiirusel sõites.

BluEarth

Kerged ja aerodünaamiliselt tõhusad rehvid, mis on loodud eesmärgiga säästa kütust ja minimeerida keskkonnamõju. Eriti tõhusad märjal teekattel.

GEOLANDAR

Hea läbivusega rehvid, mis sobivad rasketesse tingimustesse. Mõeldud maastikuautodele ja tarbesõidukitele sõitmiseks nii maanteel kui ka paikades, kus teed puuduvad.

iceGUARD

Talverehvid, mis paistavad silma hea toimivusega märjal ja lumisel teekattel, samuti suure kulumiskindlusega. Mõeldud sõidu- ja maastikuautodele.

PARADA

Premium-klassi autodele mõeldud rehvid, millel on suurepärased omadused kiirendamisel ja pidurdamisel. Nende konstruktsioon muudab sõidu sujuvaks ja turvaliseks.

S.Drive

Suverehvid, mis on mõeldud aktiivsetele ja innukatele sõitjatele. Loomisel on kasutatud autospordi võistlusrehvide tootmisel saadud kogemusi.

W.Drive

Talverehvid, mille ülesanne on tagada tasakaalustatud toimivus mis tahes talvistes oludes – lumistel, märgadel ja jäätunud teedel.