Otsida rehve mõõdu järgi

iceGUARD
iG65

Premium-klassi naastrehv, mis sobib igat liiki sõidu- ja maastikuautodele ning on mõeldud sõitmiseks mis tahes talveoludes. Varasema mudeliga võrreldes toimib rehv paremini nii kuival ja märjal teel kui ka lumisel ja jäisel teekattel.

Loe rohkem
iceGUARD iG65 iceGUARD iG65

BluEarth-Es
ES32

Uue disaini kontseptsioon viib selle sarja BluEarth kuuluva suverehvi kõigi varasematega võrreldes kõrgemale kvaliteeditasemele. Eriti tuleb esile tõsta tugevat haarduvust, rehvi võimet oluliselt vähendada vesiliu ohtu, madalat mürataset ja märkimisväärset kütusesäästu.

C
B-C
68
Loe rohkem
BluEarth-Es ES32 BluEarth-Es ES32

iceGUARD
SUV G075

Hinnatud Geolandari rehvimudeli uusima põlvkonna talverehv tagab kõrge turvalisuse jäätunud teedel, ühtaegu ka kütusesäästu.

E-F
F
71-73
Loe rohkem
ICEGUARD G075 iceGUARD SUV G075

Geolandar
A/T G015

Aastaringsed maastikuautode rehvid, mis sobivad sõitmiseks nii maanteel kui ka maastikul. Tänu kummi koostisele ja läbimõeldud disainile talub rehv paremini mehaanilisi kahjustusi ja sellel on suurepärane veojõud ka maanteelt välja pöörates.

F
C-E
70-73
Loe rohkem
Geolandar A/T G015 Geolandar A/T G015

BluEarth
RV-02

Asümmeetrilise protektori disainiga suverehv, mis on mõeldud minivan’idele, crossover’itele ja maastikuautodele. Yokohama BluEarth RV-02 paistab silma märjal teel suurepärase haarduvuse poolest, samuti tagab see mugava sõidu tänu väiksele mürale ja vibratsioonile. Minimaalne veeretakistus ja suurepärane kulumiskindlus.

C
A
70
Loe rohkem
BluEarth RV-02 BluEarth RV-02

GEOLANDAR
H/T G056

Maanteerehv 4x4-sõidukitele ja maastikuautodele, mis pakub suurepärast sõidumugavust ja tagab veatu haarduvuse. Suurendatud vastupidavus ja veovõime pakuvad suuremat kindlustunnet ja turvalisust nii maanteedel kui ka kruusateedel.

E
B-C
70-72
Loe rohkem
GEOLANDAR H/T G056 GEOLANDAR H/T G056

ADVAN Sport
V105

Sportlik suverehv, mille on oma tehasevarustusse (OE) lisanud paljud juhtivad autotootjad – Audi, BMW, Citroën, Mazda, Mercedes, Porsche ja Subaru. Mõeldud spetsiaalselt äriklassi ja kõrgete toimivusnäitajatega autodele.

B-E
A-C
72-75
Loe rohkem
ADVAN Sport V105 ADVAN Sport V105

BluEarth-A
AE-50

BluEarth-A AE-50 on edukas mugavuse, hea juhitavuse ja väikese kütusekulu kombinatsioon. Rehvil on suurepärased näitajad (klass A-C) märjal teekattel ja see lühendab märkimisväärselt pidurdusteekonda. Ühtlasi iseloomustab seda rehvi ka suurepärane haarduvus ja keskkonda säästev kummisegu.

C-E
A-C
67-72
Loe rohkem
BluEarth-A AE-50 BluEarth-A AE-50

GEOLANDAR
SUV G055

Suverehv crossover’itele, minivan’idele ja maastikuautodele. See on Yokohama esimene SUV-rehv, mille väljatöötamisel on kasutatud tehnoloogiat BlueEarth.

Sellega on vähendatud kahjulikku heidet ja suurendatud energiatõhusust, säilitades samal ajal kõrgel tasemel turvalisuse.

GEOLANDAR SUV G055 paistab silma suurepärase juhitavusega nii maanteel kui ka kruusateedel. Seetõttu kuulub see rehv Jeepi tehasevarustusse.

E
C
70-71
Loe rohkem
GEOLANDAR SUV G055 GEOLANDAR SUV G055

W.DRIVE
V903

Sõiduautode talverehvid, mida iseloomustab suurepärane jõudlus nii kuival, märjal kui ka lumisel teel. Yokohama W.DRIVE V903 säilitab paindlikkuse ka madalatel temperatuuridel ja sel on ainulaadne turvise muster, mis suurendab tõhusalt veojõudu.

F
C
70-72
Loe rohkem
W.DRIVE V903 W.DRIVE V903

iceGUARD
iG55

Sõidu- ja maastikuautodele mõeldud hea toimivusega talverehv , mis tagab jääl suurepärase haarduvuse. Spetsiaalne protektori muster ja innovatiivne Silica-komponenti ja apelsinikooreõli sisaldav kummisegu stabiliseerivad auto käitumist igat liiki talvistel teedel – nii lumel kui ka jääl, nii märjal kui ka kuival teekattel.

Loe rohkem
iceGUARD iG55 iceGUARD iG55

iceGUARD
iG60

Kuuenda põlvkonna asümmeetrilise protektori mustriga talverehv iceGUARD, mis on loodud uusimaid tehnoloogiaid kasutades. Tänu sellele on sõitmine turvaline ja vaikne, juhtimine aga lihtne ka muutlikes talveoludes. Mõeldud eri klassi autodele.

C
F
71
Loe rohkem
iceGUARD iG60 iceGUARD iG60

W.DRIVE
V905

Sõidu - ja maastikuautodele mõeldud talverehv. Selle peamised omadused on turvaline juhitavus lumisel teel ja veenvad pidurdamisomadused lumisel või märjal pinnal. Rehvil on väike veeretakistus, mis aitab vähendada kütusekulu.

C-E
C
72-74
Loe rohkem
W.DRIVE V905 W.DRIVE V905

BluEarth-4S
AW21

Jooksusuunaga turvisemustriga universaalrehv, mis tagab ohutu haarde nii kuival kui ka märjal pinnal. Rehvil on ülihea vastupidavus vesiliu suhtes ja stabiilne juhitavus lumisel teel.

C-E
B-C
70-72
Loe rohkem
BluEarth-4S AW21 BluEarth-4S AW21

GEOLANDAR
I/T-S G073

Skandinaavia – tüüpi talverehv, sobib igat tüüpi maasturitele, kompaktklassi sõidukitele, sportlikele luukpäradele (kupeedele). Ideaalne sooritus jäätunud ja lumega kaetud teedel.

F
E
75
Loe rohkem
G073 GEOLANDAR I/T-S G073

iceGUARD
iG50 Plus

Asümmeetrilise protektori mustriga talverehv, mis tagab suurepärase haarduvuse lumel ja jääl ning kütuse kokkuhoiu. Sellel on suurepärased juhitavuse näitajad kuival, märjal ja jäätunud teepinnal. Tõhus vee ärajuhtimine kaitseb vesiliu eest.

C-F
F
71-73
Loe rohkem
iceGUARD iG50 Plus iceGUARD iG50 Plus