Otsida rehve mõõdu järgi

ICE GUARD STUD
(IG65)

Premium-klassi naastrehv, mis sobib igat liiki sõidu- ja maastikuautodele ning on mõeldud sõitmiseks mis tahes talveoludes. Varasema mudeliga võrreldes toimib rehv paremini nii kuival ja märjal teel kui ka lumisel ja jäisel teekattel.

Loe rohkem
iceGUARD iG65 ICE GUARD STUD (IG65)

iceGUARD
SUV G075

Hinnatud Geolandari rehvimudeli uusima põlvkonna talverehv tagab kõrge turvalisuse jäätunud teedel, ühtaegu ka kütusesäästu.

E-F
F
71-73
Loe rohkem
ICEGUARD G075 iceGUARD SUV G075

ICE GUARD
(IG53)

Naastudeta pehme koostisega rehv sõiduautodele ja mahtuniversaalidele, mis on välja töötatud spetsiaalselt karmide talveolude jaoks. Selle sümmeetriline turvisemuster vähendab märkimisväärselt veeretakistust, tagades samal ajal suurepärase haardumise lumistel ja jäistel teedel.

C
F
72
Loe rohkem
ICE GUARD (IG53) ICE GUARD (IG53)

BLUEARTH*WINTER
V906

C-E
B-C
71-73
Loe rohkem
BLUEARTH*WINTER V906 BLUEARTH*WINTER V906

BLUEARTH-XT
AE61

Peamiselt linnasõiduks mõeldud suverehv, mida iseloomustab tasakaalustatud toimivus: suurepärane juhitavus, hea jõudlus märjal teel, kõrge mugavustase ja suur läbisõit.

Loe rohkem
BLUEARTH-XT AE61 BLUEARTH-XT AE61

BLUEEARTH-GT
AE51

BluEarth-GT (Grand Touring) on uue konstruktsiooni ja asümmeetrilise turvisemustriga väga vastupidav rehv, mis on loodud inspireerivateks ja ohututeks sõitudeks.

Loe rohkem
BLUEEARTH-GT AE51 BLUEEARTH-GT AE51

BluEarth-Es
ES32

Uue disaini kontseptsioon viib selle sarja BluEarth kuuluva suverehvi kõigi varasematega võrreldes kõrgemale kvaliteeditasemele. Eriti tuleb esile tõsta tugevat haarduvust, rehvi võimet oluliselt vähendada vesiliu ohtu, madalat mürataset ja märkimisväärset kütusesäästu.

C
B-C
68
Loe rohkem
BluEarth-Es ES32 BluEarth-Es ES32

BluEarth
RV-02

Asümmeetrilise protektori disainiga suverehv, mis on mõeldud minivan’idele, crossover’itele ja maastikuautodele. Yokohama BluEarth RV-02 paistab silma märjal teel suurepärase haarduvuse poolest, samuti tagab see mugava sõidu tänu väiksele mürale ja vibratsioonile. Minimaalne veeretakistus ja suurepärane kulumiskindlus.

C
A
70
Loe rohkem
BluEarth RV-02 BluEarth RV-02

ADVAN Sport
V105

Sportlik suverehv, mille on oma tehasevarustusse (OE) lisanud paljud juhtivad autotootjad – Audi, BMW, Citroën, Mazda, Mercedes, Porsche ja Subaru. Mõeldud spetsiaalselt äriklassi ja kõrgete toimivusnäitajatega autodele.

B-E
A-C
72-75
Loe rohkem
ADVAN Sport V105 ADVAN Sport V105

BluEarth-A
AE-50

BluEarth-A AE-50 on edukas mugavuse, hea juhitavuse ja väikese kütusekulu kombinatsioon. Rehvil on suurepärased näitajad (klass A-C) märjal teekattel ja see lühendab märkimisväärselt pidurdusteekonda. Ühtlasi iseloomustab seda rehvi ka suurepärane haarduvus ja keskkonda säästev kummisegu.

C-E
A-C
67-72
Loe rohkem
BluEarth-A AE-50 BluEarth-A AE-50

BLUEARTH
4S (AW21)

Jooksusuunaga turvisemustriga universaalrehv, mis tagab ohutu haarde nii kuival kui ka märjal pinnal. Rehvil on ülihea vastupidavus vesiliu suhtes ja stabiilne juhitavus lumisel teel.

C-E
B-C
70-72
Loe rohkem
BLUEARTH 4S (AW21) BLUEARTH 4S (AW21)

ICE GUARD
(IG60)

Kuuenda põlvkonna asümmeetrilise protektori mustriga talverehv iceGUARD, mis on loodud uusimaid tehnoloogiaid kasutades. Tänu sellele on sõitmine turvaline ja vaikne, juhtimine aga lihtne ka muutlikes talveoludes. Mõeldud eri klassi autodele.

C
F
71
Loe rohkem
iceGUARD iG60 ICE GUARD (IG60)

BLUEARTH
*WINTER V905

Sõidu - ja maastikuautodele mõeldud talverehv. Selle peamised omadused on turvaline juhitavus lumisel teel ja veenvad pidurdamisomadused lumisel või märjal pinnal. Rehvil on väike veeretakistus, mis aitab vähendada kütusekulu.

C-E
C
72-74
Loe rohkem
W.DRIVE V905 BLUEARTH *WINTER V905

GEOLANDAR
I/T-S (G073)

Skandinaavia – tüüpi talverehv, sobib igat tüüpi maasturitele, kompaktklassi sõidukitele, sportlikele luukpäradele (kupeedele). Ideaalne sooritus jäätunud ja lumega kaetud teedel.

F
E
75
Loe rohkem
G073 GEOLANDAR I/T-S (G073)

ICE GUARD STUD
(IG55)

Sõidu- ja maastikuautodele mõeldud hea toimivusega talverehv , mis tagab jääl suurepärase haarduvuse. Spetsiaalne protektori muster ja innovatiivne Silica-komponenti ja apelsinikooreõli sisaldav kummisegu stabiliseerivad auto käitumist igat liiki talvistel teedel – nii lumel kui ka jääl, nii märjal kui ka kuival teekattel.

Loe rohkem
iceGUARD iG55 ICE GUARD STUD (IG55)

W.DRIVE
V903

Sõiduautode talverehvid, mida iseloomustab suurepärane jõudlus nii kuival, märjal kui ka lumisel teel. Yokohama W.DRIVE V903 säilitab paindlikkuse ka madalatel temperatuuridel ja sel on ainulaadne turvise muster, mis suurendab tõhusalt veojõudu.

F
C
70-72
Loe rohkem
W.DRIVE V903 W.DRIVE V903

ICE GUARD
(IG50 PLUS)

Asümmeetrilise protektori mustriga talverehv, mis tagab suurepärase haarduvuse lumel ja jääl ning kütuse kokkuhoiu. Sellel on suurepärased juhitavuse näitajad kuival, märjal ja jäätunud teepinnal. Tõhus vee ärajuhtimine kaitseb vesiliu eest.

C-F
F
71-73
Loe rohkem
iceGUARD iG50 Plus ICE GUARD (IG50 PLUS)

Geolandar
A/T G015

Aastaringsed maastikuautode rehvid, mis sobivad sõitmiseks nii maanteel kui ka maastikul. Tänu kummi koostisele ja läbimõeldud disainile talub rehv paremini mehaanilisi kahjustusi ja sellel on suurepärane veojõud ka maanteelt välja pöörates.

F
C-E
70-73
Loe rohkem
Geolandar A/T G015 Geolandar A/T G015