Otsida rehve mõõdu järgi

ICE GUARD STUD
(IG65)

Premium-klassi naastrehv, mis sobib igat liiki sõidu- ja maastikuautodele ning on mõeldud sõitmiseks mis tahes talveoludes. Varasema mudeliga võrreldes toimib rehv paremini nii kuival ja märjal teel kui ka lumisel ja jäisel teekattel.

Loe rohkem
iceGUARD iG65 ICE GUARD STUD (IG65)

iceGUARD
SUV G075

Hinnatud Geolandari rehvimudeli uusima põlvkonna talverehv tagab kõrge turvalisuse jäätunud teedel, ühtaegu ka kütusesäästu.

E-F
F
71-73
Loe rohkem
ICEGUARD G075 iceGUARD SUV G075

BLUEARTH*WINTER
V906

C-E
B-C
71-73
Loe rohkem
BLUEARTH*WINTER V906 BLUEARTH*WINTER V906

GEOLANDAR
X-CV G058

Spetsiaalselt crossover‘itele ja keskmise suurusega SUV-idele välja töötatud aastaringselt kasutatav rehv, mis on täiustatud haarduvusega nii märjal teekattel kui ka talvises sõiduoludes. Rehvi iseloomustab ka pikk kasutusiga ja kõrge mugavustase.

Loe rohkem
GEOLANDAR X-CV G058 GEOLANDAR X-CV G058

GEOLANDAR
X-CV G057

Suure jõudluse ja asümmeetrilise turvisemustriga maasturirehv, mida iseloomustab suurepärane haarduvus ja veojõud nii kuival kui ka märjal teekattel. Mõeldud peamiselt linnasõiduks.

E
B
72-74
Loe rohkem
GEOLANDAR X-CV G057 GEOLANDAR X-CV G057

BluEarth
RV-02

Asümmeetrilise protektori disainiga suverehv, mis on mõeldud minivan’idele, crossover’itele ja maastikuautodele. Yokohama BluEarth RV-02 paistab silma märjal teel suurepärase haarduvuse poolest, samuti tagab see mugava sõidu tänu väiksele mürale ja vibratsioonile. Minimaalne veeretakistus ja suurepärane kulumiskindlus.

C
A
70
Loe rohkem
BluEarth RV-02 BluEarth RV-02

ICE GUARD
(IG60)

Kuuenda põlvkonna asümmeetrilise protektori mustriga talverehv iceGUARD, mis on loodud uusimaid tehnoloogiaid kasutades. Tänu sellele on sõitmine turvaline ja vaikne, juhtimine aga lihtne ka muutlikes talveoludes. Mõeldud eri klassi autodele.

C
F
71
Loe rohkem
iceGUARD iG60 ICE GUARD (IG60)

BLUEARTH
*WINTER V905

Sõidu - ja maastikuautodele mõeldud talverehv. Selle peamised omadused on turvaline juhitavus lumisel teel ja veenvad pidurdamisomadused lumisel või märjal pinnal. Rehvil on väike veeretakistus, mis aitab vähendada kütusekulu.

C-E
C
72-74
Loe rohkem
W.DRIVE V905 BLUEARTH *WINTER V905

GEOLANDAR
I/T-S (G073)

Skandinaavia – tüüpi talverehv, sobib igat tüüpi maasturitele, kompaktklassi sõidukitele, sportlikele luukpäradele (kupeedele). Ideaalne sooritus jäätunud ja lumega kaetud teedel.

F
E
75
Loe rohkem
G073 GEOLANDAR I/T-S (G073)

ICE GUARD STUD
(IG55)

Sõidu- ja maastikuautodele mõeldud hea toimivusega talverehv , mis tagab jääl suurepärase haarduvuse. Spetsiaalne protektori muster ja innovatiivne Silica-komponenti ja apelsinikooreõli sisaldav kummisegu stabiliseerivad auto käitumist igat liiki talvistel teedel – nii lumel kui ka jääl, nii märjal kui ka kuival teekattel.

Loe rohkem
iceGUARD iG55 ICE GUARD STUD (IG55)

Geolandar
A/T G015

Aastaringsed maastikuautode rehvid, mis sobivad sõitmiseks nii maanteel kui ka maastikul. Tänu kummi koostisele ja läbimõeldud disainile talub rehv paremini mehaanilisi kahjustusi ja sellel on suurepärane veojõud ka maanteelt välja pöörates.

F
C-E
70-73
Loe rohkem
Geolandar A/T G015 Geolandar A/T G015

GEOLANDAR
SUV G055

Suverehv crossover’itele, minivan’idele ja maastikuautodele. See on Yokohama esimene SUV-rehv, mille väljatöötamisel on kasutatud tehnoloogiat BlueEarth.

Sellega on vähendatud kahjulikku heidet ja suurendatud energiatõhusust, säilitades samal ajal kõrgel tasemel turvalisuse.

GEOLANDAR SUV G055 paistab silma suurepärase juhitavusega nii maanteel kui ka kruusateedel. Seetõttu kuulub see rehv Jeepi tehasevarustusse.

E
C
70-71
Loe rohkem
GEOLANDAR SUV G055 GEOLANDAR SUV G055

GEOLANDAR
H/T G056

Maanteerehv 4x4-sõidukitele ja maastikuautodele, mis pakub suurepärast sõidumugavust ja tagab veatu haarduvuse. Suurendatud vastupidavus ja veovõime pakuvad suuremat kindlustunnet ja turvalisust nii maanteedel kui ka kruusateedel.

E
B-C
70-72
Loe rohkem
GEOLANDAR H/T G056 GEOLANDAR H/T G056