GEOLANDAR
H/T G056

E
B-C
70-72
GEOLANDAR H/T G056

Short Description

Maanteerehv 4x4-sõidukitele ja maastikuautodele, mis pakub suurepärast sõidumugavust ja tagab veatu haarduvuse. Suurendatud vastupidavus ja veovõime pakuvad suuremat kindlustunnet ja turvalisust nii maanteedel kui ka kruusateedel.

TÕHUSAD MAANTEEL JA KRUUSATEEDEL

A. Neli siksakiliste servadega sirget kesksoont suurendavad veojõudu ja vähendavad vesiliu ohtu. B. Eri kuju ja suunaga sooned parandavad märjal teekattel toimivust, juhtides vett eemale. C. Stabiilsed õlaplokid protektori külgedel ei lase tekkida ebaühtlasel kulumisel ja vähendavad rehvi põhjustatud müra. D. 3D-lamellid stabiliseerivad protektoriplokke, kuna ei lase neil ebaühtlaselt kuluda. Lamellide seinad toetuvad üksteise vastu ja väldivad sel viisil plokkide deformeerumist, eriti pööramisel.

SUV-REHVID SUURE KIIRUSEGA SÕITMISEKS

Kahekihiline konstruktsioon suurendab rehvi vastupidavust (Load Range E tähendab 80 psi ehk 550 kPa suurust maksimaalset survet rehvile), mis on eriti oluline raskete maastikuautodega suurel kiirusel sõites. Seejuures valmistatakse mudelit G056 kiiruseindeksiga S, H ja V, mis võimaldab sõita kiirusega kuni 240 km/h.

SUUREM VASTUPIDAVUS

Kattev nailonikiht muudab rehvi küljeosa paksemaks, nii et rehvivöö ei saa tõusta ka suurel kiirusel. Ühtlasi takistab see pragude tekkimist protektorisse ja kaitseb küljeosa mehaaniliste kahjustuste eest.

MUGAVAM SÕITMINE

Muutuva sammuga paiknevad viit liiki plokid vähendavad müra.

NII HEA HAARDUVUS KUI KA VÄIKE VEERETAKISTUS

Mitmekomponendiline kummisegu vastupidavate ja ühtlasi elastsete polümeeridega pikendab kasutusiga. Apelsiniõli ja ränidioksiidi osakesed parandavad aga toimivust, eriti märjal teekattel. Lisaks sellele väheneb väiksema veeretakistuse juures ka kütusekulu.