GEOLANDAR
SUV G055

E
C
70-71
GEOLANDAR SUV G055

Short Description

Suverehv crossover’itele, minivan’idele ja maastikuautodele. See on Yokohama esimene SUV-rehv, mille väljatöötamisel on kasutatud tehnoloogiat BlueEarth.

Sellega on vähendatud kahjulikku heidet ja suurendatud energiatõhusust, säilitades samal ajal kõrgel tasemel turvalisuse.

GEOLANDAR SUV G055 paistab silma suurepärase juhitavusega nii maanteel kui ka kruusateedel. Seetõttu kuulub see rehv Jeepi tehasevarustusse.

STABIILNE JUHITAVUS

Rehvi tugevdatud küljed ja protektori õlapiirkond muudavad teega kokku puutuva pinna stabiilsemaks. See on oluline täiustus, kuna SUV-rehvidel on traditsiooniliselt suurem diameeter ja need on mõeldud ka suure kiirusega sõitmiseks.

SUUREPÄRASED MÄRJAL TEEKATTEL

Sälkudega kesksooned ja teravad konksukujulised sisselõiked suurendavad veojõudu märjal teel. Samal ajal juhitakse sel viisil vett eemale, et vältida vesiliu tekkimise ohtu.

KINDLUSTUNNE TEEL

A. Elastse täidisega poordi rõngas parandab maastikuautode laiade rehvide korral juhitavust – need muutuvad elastsemaks.

B. Rehvivööd kogu laiuses kattev nailonikiht ei lase sellel õigelt kohalt ära libiseda. Sellega saavutatakse nii parem juhitavus kui ka madalam müratase, eriti suure kiirusega sõites.

PIKK KASUTUSAEG

Protektor on kavandatud nii, et tee pinnale avaldatav surve oleks alati ühtlaselt hajutatud. Nii välditakse võimalust, et rehvi mõni osa kulub teistest kiiremini.

NÜÜDISAEGSED TEHNOLOOGIAD

Apelsiniõli ja ränidioksiidi osakesed parandavad toimivust nii märjal kui ka kuival teekattel. Kummisegu on loodud aga nii, et see vähendaks veeretakistust ja säästaks sel viisil kütust.

3. KOHT AVTOREVJU KATSES

Autoajakirja Avtorevju asjatundjad katsetasid kahtteist rehvimudelit suurusega 215/65 R16. See on kõige levinum crossover-rehvide suurus, sealhulgas paljud tootjad pakuvad kaht, mõnikord isegi kolme mudelit, millel on maastikul erinev toimivus.