GEOLANDAR
X-CV G058

GEOLANDAR X-CV G058

Short Description

Spetsiaalselt crossover‘itele ja keskmise suurusega SUV-idele välja töötatud aastaringselt kasutatav rehv, mis on täiustatud haarduvusega nii märjal teekattel kui ka talvises sõiduoludes. Rehvi iseloomustab ka pikk kasutusiga ja kõrge mugavustase.

MÄRJAL TEEL ÜLETAMATU

Uus CV-2 kummisegu tagab märjal teel optimaalse haarduvuse ja pidurdustasakaalu, vähendamata seejuures rehvide kasutusiga. Lainelised kanalid juhivad vee kiiresti kontaktpinnalt eemale, kaitstes autot sel viisil vesiliu ohu eest.

SUUREPÄRANE VEOJÕUD TALVEL

Tänu CV-2 kummisegule säilitab rehv elastsuse ka külma ilmaga. 2D- ja 3D-lamellide kombinatsioon külgmistes plokiridades suurendab veojõudu. Küljeosa sooned on aga keskmistest eraldatud, seega ei tähenda hea veojõud talvistes oludes kehvemat jõudlust märjal teel – mõlemad parameetrid on tasakaalus.

PIKK KASUTUSIGA

Plokkide ümarad servad turvise keskel tagavad rehvi stabiilse kontakti teepinnaga, parendades sel viisil haarduvust ja suurendades samaaegselt läbisõidupotentsiaali. Turvis on madal ja lai – nii jaotub kaal ühtlaselt ja kulumine on samuti ühtlane.

ROHKEM MUGAVUST

Viis vaheldumisi paigutatud rida vähendavad müra ja tagavad seega nauditavama sõidu.