BLUEARTH
4S (AW21)

E
C
70
BLUEARTH 4S (AW21)

Short Description

Jooksusuunaga turvisemustriga universaalrehv, mis tagab ohutu haarde nii kuival kui ka märjal pinnal. Rehvil on ülihea vastupidavus vesiliu suhtes ja stabiilne juhitavus lumisel teel.

ÜKS REHVIKOMPLEKT TERVEKS AASTAKS

Talverehvidele omase tehnoloogia (räni ja uuenduslikud polümeerid kummi koostises) kasutamine universaalrehvide väljatöötamisel tähendab prognoositavat käitumist ka talvetingimustes. Lisaks ei ole vaja mõelda teise komplekti hoiustamisele.

3PMSF ehk lumehelbeikoon näitab vastavust organisatsiooni ASTM International rahvusvahelistele standarditele ja sobivust talvistes ilmastikutingimustes kasutamiseks.

HEA TOIMIVUS ERINEVATEL TEEKATETEL

Optimaalne tahkude paigutus ja V-kujulised sooned tagavad suurepärase jõudluse nii märja tee, lume kui ka jää korral. Laiad plokid aga parandavad rehvide jõudlust kuival teel.

TÜV SÜDi SERTIFIKAAT

Pärast õnnestunud võrdluskatsete tegemist andis maailma üks juhtivaid sertifitseerimisettevõtteid, Saksamaal baseeruv TÜV SÜD kvaliteeti kinnitava sertifikaadi Yokohama universaalrehvidele BluEarth-4S AW21.

Katsete käigus kontrolliti viit kõige olulisemat parameetrit: rehvide käitumine märjal, kuival ja lumisel teel, veeretakistus ning müratase.

KESKKONNASÕBRALIKUD REHVID

BluEarth’i tooteseeriaga liitumine tähendab, et selle universaalrehvi keskkonnamõju on nii tootmises kui ka kasutuses minimaalne.