BluEarth-A
AE-50

C-E
A-C
67-72
BluEarth-A AE-50

Short Description

BluEarth-A AE-50 on edukas mugavuse, hea juhitavuse ja väikese kütusekulu kombinatsioon. Rehvil on suurepärased näitajad (klass A-C) märjal teekattel ja see lühendab märkimisväärselt pidurdusteekonda. Ühtlasi iseloomustab seda rehvi ka suurepärane haarduvus ja keskkonda säästev kummisegu.

PARANDATUD AERODÜNAAMIKA

Unikaalne tehnoloogiline lahendus on golfipalli lohke meenutavad süvendid rehvi külgedes, mis vähendavad õhutakistust. See aitab vähendada kütusekulu.

VAIKNE JA MEELDIV SÕIT

Eri laiusega protektoriplokid, mille read korduvad iga mõne aja tagant, vähendavad müra.

PIKK KASUTUSAEG JA STABIILSUS TEEL

Protektori asümmeetrilise mustri sisemises servas keset plokke asuvad lamellid on mõeldud ebaühtlase kulumise vähendamiseks. Välisservas asuvad sooned parandavad aga stabiilsust pööramisel ning neli pikisuunalist kanalit vähendavad vesiliu tekkimise ohtu.

SUUR KULUMISKINDLUS JA SUUREPÄRANE HAARDUVUS

Kummisegu Nano Blend ja kvartsiosakeste kaks korda suurem sisaldus selles suurendavad rehvi kulumiskindlust ja võimaldavad säästa kütust. Apelsiniõli parandab märjal teekattel haarduvust.

JALGPALLI TOETAMINE

Kuna Yokohama on juba aastaid Inglismaa liigasse Premier League kuuluva Chelsea jalgpallimeeskonna ametlik sponsor, pole ime, et välja on töötatud ka sellele meeskonnale pühendatud versioon AE-50.

12. JA 13. KOHT AUTOBILDI KATSES

Saksa autoajakiri AutoBild tegi katse 2016. aastal, kasutades suverehve suurusega 205/55 R16 50 ja autot Volkswagen Golf Mk7. Kõigepealt kontrolliti 50 eri tootjate rehvi pidurdamisomadusi kuival ja märjal teekattel. Seejärel katsetati 15 paremat rehvi muude oluliste parameetrite alusel. Täielikud artiklid on kättesaadaval allpool esitatud linkidel.

15 paremuselt esiritta jõudnud rehvi täiskatse.

Pidurdamiskatse.