BLUEEARTH-GT
AE51

BLUEEARTH-GT AE51

Short Description

BluEarth-GT (Grand Touring) on uue konstruktsiooni ja asümmeetrilise turvisemustriga väga vastupidav rehv, mis on loodud inspireerivateks ja ohututeks sõitudeks.

STABIILSUS JA SUUREPÄRANE HAARDUVUS

3 stabiilset keskmist plokirida tagavad suurtel kiirustel sõites sõidusuuna stabiilsuse. Ploki teravad sisselõiked muudavad need jäigemaks, välgukujulised sooned aga parandavad haarduvust.

KÕRGEM TURVALISUSE TASE

Nii otse sõites kui ka pööretel libisemisvõimaluse vähendamiseks modelleeriti neid olukordi arvutis. Saadud tulemusi arvesse võttes leiti, et AE51 parameetrid on selles osas oluliselt paremad kui eelmisel mudelil AE50.

KVALITEETSEM KUMMI KOOSTIS

Rehvi kummisegu valmistamisel kasutatakse ainulaadset Yokohama välja töötatud A.R.T (Advanced Reaction Technology) koostisosade segamise tehnoloogiat, mis tagab ränidioksiidi ühtlasema jaotumise kummimassis. Tänu sellele väheneb pidurdusteekond märjal teekattel ning samaaaegselt ka kütusekulu.

VASTUPIDAVAM JA KERGEKAALULISEM

Täiustatud karkassi konstruktsioon tagab nii suurema vastupidavuse kui ka väiksema rehvi kaalu, mis tähendab pikemat kasutusiga ja väiksemat kütusekulu.