ICE GUARD STUD
(IG55)

ICE GUARD STUD (IG55)

Short Description

Sõidu- ja maastikuautodele mõeldud hea toimivusega talverehv , mis tagab jääl suurepärase haarduvuse. Spetsiaalne protektori muster ja innovatiivne Silica-komponenti ja apelsinikooreõli sisaldav kummisegu stabiliseerivad auto käitumist igat liiki talvistel teedel – nii lumel kui ka jääl, nii märjal kui ka kuival teekattel.

Suurepärane haarduvus jääl

Selle rehvi oluline omadus on agressiivne protektori suunatud muster koos originaalse õlapiirkonna disainiga. Selline ehitus tagab suurepärase suunapüsivuse ja väikese veeretakistuse. Lisaks suurendavad mitmesuunalised haardeservad veelgi haarduvust.

Õlaplokid

Õlaplokid parandavad rehvi läbivust sügavas lumes. Külgedel olevad laiad kaldsooned on mõeldud vee ja märja lume ärajuhtimiseks. Ühtlasi suurendavad need stabiilsust just lumistel pindadel.

Naastud püsivad paremini rehvis

Spetsiaalse kujuga naastu ühenduskoht kaitseb naastu rehvist väljakukkumise eest, pikendades nii naastu ja ka rehvi enda kasutusaega – naastrehvi saab tavaliselt kauem kasutada.

Uue disainiga naastud

Uut liiki tähekujulised naastud on loodud 3D-modelleerimise abil. Nende disain ja paigutus parandavad oluliselt rehvi toimivust jääl, samuti tekitavad need vähem müra.

Optimaalne disain rehvi vastupidavuse ja jäikuse tagamiseks

Diagonaalsete mikrolamellidega lai keskmine vöönd suurendab kontaktpinda, parandades toimivust jäätunud ja lumisel teekattel.

Suurem läbisõit ja kütuse säästmine

Komposiitmaterjal, millest rehv on valmistatud, imab vett, tagades parema haarduvuse nii kuival, märjal kui ka jäätunud teel. Selle koostises olev apelsinikooreõli tagab rehvi pikema kasutusaja ja kütuse säästmise.

Size LS RR WG Nose Db Price