ICE GUARD
(IG50 PLUS)

C-F
F
71-73
ICE GUARD (IG50 PLUS)

Short Description

Asümmeetrilise protektori mustriga talverehv, mis tagab suurepärase haarduvuse lumel ja jääl ning kütuse kokkuhoiu. Sellel on suurepärased juhitavuse näitajad kuival, märjal ja jäätunud teepinnal. Tõhus vee ärajuhtimine kaitseb vesiliu eest.

7% lühem pidurdusteekond jääl

Rehvi Yokohama iG50 Plus pidurdusteekond jääl on varasema mudeliga võrreldes märksa lühem. Protektori keskosal on suurem kontaktpind ja rohkem lamelle kui õlaosal. Tänu sellele on haarduvus ja servade tõhusus jäätunud pinnal paremad.

Vett absorbeeriv komposiitmaterjal

Kolmekordne niiskust imav kummisegu võtab veekihi endasse ning see surutakse kontaktpinnalt välja, mis parandab toimivust jäätunud teedel.

Suurepärane haarduvus lumel ja jääl

Asümmeetrilise protektori mustri siseserv parandab haarduvust jääl, välisserv aga juhitavust lumel.

Suurem läbisõit

Kahte sorti 3D-lamellid ja diagonaalsed mikrosooned võimaldavad saavutada suurepärase toimivuse igat liiki teepinnal, samuti suurendada läbisõitu tänu ühtlasele kulumisele. Kummi koostises olev apelsinikooreõli Orange oil S hoiab rehvi elastsena ka pärast suurt läbisõitu.

Kütuse säästmine

Tänu deformeerumist vähendavale uuele konstruktsioonile on rehvil Yokohama iG50 Plus ka väiksem veeretakistus. Nii läheb kaotsi vähem energiat ja ka kütusekulu on väiksem.

Size LS RR WG Nose Db Price